Продаж деревини на відкритих торгах на ресурсі ТБ УЕБ

Вигідно купувати та продавати вітчизняну деревину можна на відкритих онлайн платформах, які працюють у форматі електронних торгів. На біржові торги можуть бути зареєстровані будь-які компанії та установи різних організаційно-правових форм, які підтвердять свою спроможність виконати умови укладених контрактів. Згідно діючого українського законодавства, лісозаготівельні підприємств зобов’язані реалізувати лісосировину на електронних відкритих торгах у системі Прозорро (не менше 25% від загального об’єму заготовки).

Відкрита система державних закупівель ProZorro співпрацює з надійними торговими біржами, які проводять онлайн торги. Товарна біржа «Українська Енергетична Біржа» є партнером Прозорро, оперативно публікує інформацію про нові тендери на сайті sale.ueex.com.ua

Продаж продукції державних підприємств за ринковими цінами

Після запуску онлайн платформи Прозорро кожна компанія чи підприємець можуть прийняти участь у електронних торгах і купити продукцію чи сировину напряму у виробника чи постачальника. Система забезпечує прозорість торгових операцій, відкритість інформації та пропозицій учасників та торгах. Така концепція купівлі-продажу дає можливість виключити корупційну складову, шахрайство зі сплатою податків та інші порушення закону. До 2019 року у сфері продажу лісу спостерігалося багато порушень, хабарництва та закритість процесу укладання комерційних угод (які в багатьох випадках укладалися тільки зі «своїми» людьми).

Переваги користування ресурсом ProZorro.Sale:

  1. Відкритий доступ всіх учасників ринку до будь-яких публічних аукціонів, оголошених на платформі Прозорро. Це забезпечує справедливі ринкові відносити, збалансування попиту та пропозиції.
  2. Справедливі ціни на лісосировину та іншу продукцію. Коли ціна формується у процесі торгів, а не призначається одним продавцем чи покупцем, то кожна сторона отримує свої переваги та збалансоване відношення вартість-якість.
  3. Гарантії виконання умов контрактів. Кожен учасник торгів з тієї чи іншої сторони торгової операції повинен виконувати умови договору у своїй частині. Якщо умови не виконуються (наприклад, продавець доставив продукцію невідповідної якості чи з великим запізненням), то інша сторона має право відмовитися від угоди чи вимагати компенсації за невиконання умов контракту.

Як проходять електронні торги на біржах

Щоб отримувати актуальну інформацію про оголошені публічні аукціони, реєструйтеся на платформі Прозорро та ТБ УЕБ. Більше інформації про продаж деревини від вітчизняних лісогосподарств можна знайти а посиланням https://sale.ueex.com.ua/news/prodazh-derevyny-na-aukcionah-prozorro-sale

Тендери можна знайти за ключовими словами (назва товару чи товарних груп, зв’язані словосполучення). Якщо у користувача виникають питання по функціонуванню системи, він може проконсультуватися зі спеціалістами Товарної біржі «Українська Енергетична Біржа». Система Прозорро не надає консультативну допомогу, а є великою базою для розміщення та проведення аукціонів на різноманітну продукцію, сировину, роботи та послуги.

На ТБ УЕБ проводиться пошук постачальників лісосировини, які оголосили тендер на продаж деревини. Якщо цікаві пропозиціє виявлено, користувач може зареєструватися і стати учасником публічного аукціону. Ознайомившись з виставленою вартістю лоту. Учасник призначає свою ціну (вище чи нижче запропонованої, в залежності від видів та формату торгів). У вказаний час проводиться аукціон і перемагає учасник, який запропонував продавцеві найвигідніші умови.

1m-clinic